Обмін автомобілів у найкращих традиціях

Трейд-ін - головний помічник у продажу, обміні та купівлі автомобіля. Компанія пропонує найбільш ефективні інструменти та зручні умови для обміну старого автомобіля на новий.

Трейд-ін - Це дуже просто:

  1. Ви під'їжджаєте в автосалон.
  2. Експерт на сервісній станції фірми проводить діагностику деталей і вузлів, оцінює стан вашого авто.
  3. Разом з менеджером автосалону Ви складаєте ціну вашого автомобіля.
  4. Оформлення договору купівлі-продажу автомобіля.

А далі Ви вибираєте собі новий автомобіль і доплачуєте різницю в ціні відразу, або оформлюєте кредит під мінімальні відсотки.

Переваги Трейд-ін

  • Вам не доведеться думати, в якій газеті опублікувати оголошення про продаж, шукати зустрічі з покупцем, турбуватися про чесність угоди і втрачати час на дзвінки і холості виїзди.
  • Ви не будете чекати поки, буде реалізовано ваш автомобіль. Ви відразу почнете користуватися новим автомобілем, а всі проблеми з пошуком покупця і реалізацією вашого старого автомобіля ми візьмемо на себе.
  • Ви не будете демонструвати ваш автомобіль, вести переговори з покупцями. Всі виникаючі при цьому складнощі і проблеми стануть вже нашими.
  • Ви не будете нести витрати, пов'язані з рекламою, орендою стоянки, проведенням передпродажної підготовки, підтриманням товарного вигляду автомобіля, його продажем та комісійними оформленням - ми також візьмемо це на себе.

Ви розширюєте свої можливості поєднуючи послугу трейд-ін з послугою кредиту. В якості початкового внеску, при купівлі нового автомобіля, буде зарахований Ваш старий автомобіль, а відсутню суму Ви візьмете в кредит. Таким чином, при обміні старого автомобіля на новий, гроші Вам не знадобляться одразу.

Ви відчуваєте себе комфортно і зручно.

Тому що вам нікуди не треба їхати - вся процедура Трейд-ін (від оцінки до обміну) відбувається швидко, у зручний для вас час і безпосередньо в автосалоні. Вам всього лише треба під'їхати до нас на своєму автомобілі!

Ми гарантуємо вам фінансову безпеку. Краще повністю довіритися професіоналам надійної компанії.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля